כשטענתי שהיתה בגידה מבפנים ב 7.10 כולם גיחכו

סטילהוק1

Well-known member
אך מה אתם יודעים, מסתבר ששוב צדקתי

נצ"מ בדימוס אבי וייס מסביר איך התקיפה נעלמה מעיני המודיעין במלחמה בעזה, הכל בסרטון אחד!

חשיפה של נצ"מ אבי וייס! האם מרגל הסתובב בצבא בתחילת המלחמה וסיכל את שחרור החטופים?

בון דוק

Well-known member

נצ"מ בדימוס אבי וייס מסביר איך התקיפה נעלמה מעיני המודיעין במלחמה בעזה, הכל בסרטון אחד!

חשיפה של נצ"מ אבי וייס! האם מרגל הסתובב בצבא בתחילת המלחמה וסיכל את שחרור החטופים?

אם יש דבר כזה אז זו יכולה להיות רק בחישה של אהוד ברק

The Real Big Joe

Well-known member

אבי וייס אידיוט

סטילהוק1

Well-known member
לא, עובדה זה משהו אחר, אני באמת מצטער. תרצה לומר שבעיניך הדברים ברורים וודאיים וזאת כמובן עמדה לגיטימית לחלוטין. אבל עובדה זה עדיין לא. ממש לא.
אם דבריו מגובים במסמכים וראיות שלא ניתן לשלול זו עובדה.

Harrington

Well-known member
מנהל
אין לי מושג. לא נוהג לצפות בסרטים של שעות. כמובן שהשכל. באיזה מסמכים מדובר, על מה הם בדיוק מעידים וכו׳. לאלו שאינם שטופי מוח בקטע הזה, אני מסופק אם מי מהם יראה בדברים ״עובדה״ כמשמעות המושג הזה.

סטילהוק1

Well-known member
אין לי מושג. לא נוהג לצפות בסרטים של שעות. כמובן שהשכל. באיזה מסמכים מדובר, על מה הם בדיוק מעידים וכו׳. לאלו שאינם שטופי מוח בקטע הזה, אני מסופק אם מי מהם יראה בדברים ״עובדה״ כמשמעות המושג הזה.
מה שמוכיח שאפילו לא טרחת לצפות, אבל ישר קבעת שלא מדובר בעובדות. תגיד, גם בסרטים רגילים אתה לא צופה אך מתרברב אחר כך שאתה יודע על מה מדובר?

Harrington

Well-known member
מנהל
מה שמוכיח שאפילו לא טרחת לצפות
צריך הוכחה בשביל משהו שאמרתי במפורש :)? כאמור, אין לי שום כוונה לצפות בסרטון של שעות (הראשון לפחות היה של כ45 דקות ממה שראיתי כשלחצתי עליו).
אבל ישר קבעת שלא מדובר בעובדות.
אכן כך ואני עומד מאחורי עמדתי זו לחלוטין :).
תגיד, גם בסרטים רגילים אתה לא צופה אך מתרברב אחר כך שאתה יודע על מה מדובר?
לא, לא באופן מיוחד. את זה אני שומר לדברים שמובנים לכל בר דעת ורק קבוצה קטנה יחסית ו/או שטופת מוח יחסית ו/או כיו"ב יחסית מתעקשת לטעון אחרת.

Harrington

Well-known member
מנהל

לוקחים את הקנוניה שהיא אמיתית כמובן ומנסים לזכות את ביבי,

זה השיטה מאז שביבי בשלטון,לא יודע בן כמה אתה אבל תמיד עוד לפני המלחמות יש פשלות מישהו מתפטר,ננזף

וביבי יוצא נקי - קסם.

שים לב שההוכחות הגיונית אבל ההסבר לא.

מה זה התעסקו בביבי?

זה שטויות במיץ עגבניות,לכל אחד יש עבודה והוא עושה אותה.

אין קשר לפוליטיקה.

virus222

Active member
איך זה יכול להיות, האם זו גם קנוניה?

ב8 באוקטובר 2023 כל העולם תמך בנו. חשב שאנחנו הכי צודקים בעולם אם נגיב על התוקפנות החמאסית.

עברו מאז 228 יום ישראל מוחרמת בכל העולם. ביבי/גלנט נמצאים במצור ולא יכולים לצאת לחול.
ישראלים בחול חווים אלימות קשה. חרם תרבותי ואקדמי. חרם כלכלי.

רק 228 יום אחרי שכל העולם תמך בנו. וכולם הזילו דמעה על מה שעברנו.

זו תופעה שרק קנויניה תסביר מה עברנו.

למעלה